Hotel Zamecek La Veneria

ubytovanie Valtice
 

**** Hotel Zamecek La Veneria / ubytovanie Valtice

Hotel Valtice Zamecek La Veneria
Valtice ubytovanie Hotel Zámeček La Veneria : je 500 rokov staré sídlo vyššieho lovčího liechtensteinských kniežat, ktoré sa nachádza v zámockom parku štátneho zámku Valtice UNESCO v Lednicko-valtickom areáli na južnej Morave. Hotel Zámeček La Veneria ponúka exkluzívne ubytovanie z kategórie **** v zámockom štýle za prijateľné ceny.

Zámeček La Veneria Valtice hotel ubytovanie :
Luxusný hotel Zámeček La Veneria ponúka ubytovanie v 4 zámockých dvojlôžkových a štvorlôžkových izbách so starožitným nábytkom. Hostia si môžu vybrať modrú, oranžovú, kvetinovú či svadobnú izbu. Súčasťou každej nefajčiarskej hotelovej izby je luxusné sociálne zariadenie so sprchovacím kútom, alebo vaňou, umývadlom a kúpeľňovými doplnky, televízor, rádio a ďalšie vybavenie zodpovedajúce hoteli z kategórie ****. V cene za exkluzívne ubytovania sú zahrnuté kontinentálne raňajky servírované hosťom priamo na izbu.

Hotel Zámeček La Veneria zámocká vináreň, kongresové priestory :
Pre organizovanie svadieb, firemných a vinárskych akcií slúži kongresové priestory s názvom Rytierska sála, Moravská pivnica, Baroková pivnica a Degustačná pivnica. Celková kapacita priestorov je 250 osôb. V druhom podzemí Zámečku La Veneria sa ponúka možnosť ochutnávky vín valtického vinára Romana Zapletala, víno možno tiež okamžite zakúpiť. V Zámočku La Veneria má svoj pravidelný meeting Rotary klub a svoje sídlo aristokratický nadnárodný riad Rytierov vína.

Valtice ubytovanie hotel Zámeček La Veneria hotelové služby :
Pre hostí ubytovaných v luxusnom hoteli Kaštieľ La Veneria je k dispozícii vlastné parkovisko strážené kamerovým systémom, úschovňa bicyklov a lyží, možnosť posedenia vo vínnej pivnici a v letných mesiacoch grilovanie na terase či posedenie v záhrade kaštieľa, odkiaľ je priamy vstup do zámockého parku Unesco a nádherný výhľad na vinohrady a kolonáda. Hotelové služby ďalej zabezpečujú rezerváciu stolov v okolitých reštauráciách a pre skupiny viac ako 6 osôb je možné objednať jedlo priamo do hotela. Domáci miláčikovia sú tiež vítaní.

La Veneria Zámeček hotel ubytovanie Valtice okolie, voľný čas :
V blízkom hoteli exkluzívneho Zámečku La Veneria sa nachádza bankomat, autoservis, bowling, fittness, diskotéka, posilňovňa, jazdecký klub, casino, reštaurácia, kaderníctvo, masáže, kozmetické štúdio, biliard, letecké športy, motokáry, nákupné centrum, športová hala, strelnica, tenisové kurty a veľa ďalších. Ponúka sa tiež možnosť cykloturistiky, prírodného kúpania, rybolovu, prechádzky v kočiaroch, surfovanie alebo návšteva termálnych wellness kúpeľov.
Hotel Valtice Zamecek La Veneria - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Valtice Zamecek La Veneria - hotel má vináreňHotel Valtice Zamecek La Veneria - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Valtice Zamecek La Veneria - možnosť pripojenia na internetHotel Valtice Zamecek La Veneria - k dispozícii letná terasaHotel Valtice Zamecek La Veneria - Iybz sú vybavené televízoromHotel Valtice Zamecek La Veneria - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Valtice Zamecek La Veneria - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky: